• Абажур під замовлення

  Працюючи над інтер’єром, дизайнери намагаються в кожному приміщенні будинку або квартири передбачити можливість створення напівтемряви. На допомогу приходять настільні світильники, бра і, звичайно, торшери з тканинними абажурами.

  На сьогодні абажури широко використовуються в самих різних стилях: класицизм і ампір, артдеко і неокласика, прованс і кантрі, і навіть хай-тек, модерн і мінімалізм. Для класицизму, ампіру і неокласики властиві абажури класичних форм з однотонної тканини пастельних приглушених відтінків, переважно з натурального шовку ручної роботи. Це пов’язано з тим, що саме для цих стилів характерна вигадлива розкіш в інтер’єрі. Абажур може бути прикрашений вишивкою, бахромою, бісером та ін.

  У стилях прованс і кантрі переважають абажури з простих тканин, наприклад, бавовни та льону, з квітковим орнаментом: це можуть бути дрібні візерунки квітів з прованських полів, витончені витуваті пагони плюща або великі бутони садових троянд і півоній.

  Для сучасних стилів, таких як хай-тек або мінімалізм, характерні абажури на металевому каркасі, з переважанням хромованих деталей у світильнику. Тканина для таких абажурів використовується також більш сучасна — органза або штучний шовк. Відтінок тканини, найчастіше, однотонний, світлий і непомітний: м’який беж, світлий оливковий або ніжний сірий.

  Натхненням для абажура може стати підкреслення квітів і тканини на меблях, які переймуть колірну палітру текстилю, шпалер, килимів і декоративних подушок. Підвісні абажури в дизайні інтер’єрів зазнали змін за ці роки. Знову повернулися динамічні кольори та великі розміри ламп, які притаманні 60-70 рокам.

  Наша компанія приймає замовлення на виготовлення абажурів для підвісних, настільних і торшерів будь-якої складності. Ми пропонуємо широкий асортимент кольорової гами, текстур і розмірів для Вашого майбутнього авторського абажура. При створенні абажура враховуються побажання замовника щодо зовнішніх особливостей і функціональних характеристик. Зроблені абажури повністю відповідають вимогам безпеки.

  Варіанти форм абажурів під замовлення: